Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Dla dzieci

Liczba graczy:

2 - 5 (min. jeden dorosły)

Czas gry:

60 minut

Specjalnie dla najmłodszych - jak uratować smoka?

Nasz escape room to doskonały sposób na spędzenie czasu rodziców z ich pociechami, wspólną zabawę dzieci, a także zorganizowanie niezapomnianych urodzin. Ten nowy i coraz popularniejszy rodzaj zabawy ćwiczy kreatywność i spostrzegawczość dziecka, a także jego umiejętności współpracy w grupie.

Zagadki nie wymagają specjalistycznej wiedzy, każdy młodszy uczestnik może je rozwiązać używając swojej wyobraźni. Dzieci posiadając otwarty umysł doskonale radzą sobie z łamigłówkami i wyszukiwaniem nawet najlepiej ukrytych przedmiotów. Wielu rodziców będzie zaskoczonych pomysłowością i kreatywnością swoich dzieci. Często gdy dorośli szukają skomplikowanych rozwiązań, dzieci, dzięki swojemu nieszablonowemu myśleniu bez problemu je dostrzegają.

Jak uwolnić smoka to pokój, który powstał specjalnie z myślą o najmłodszych uczestnikach.

Zarezerwuj teraz!

Od zarania dziejów smoki towarzyszyły czarodziejom. Każdy młody adept szkoły magii w dniu rozpoczęcia nauki otrzymywał własne, niepowtarzalne jajo, z którego z czasem wykluwał się wspaniały smok, stając się jego najwierniejszym kompanem i przyjacielem. Smokolodzy zawsze powtarzali że ich wiedza NIGDY nie może być wykorzystana przeciwko smokom. Niestety nie wszyscy wykorzystują potęgę smoków do czynienia dobra. Jaja bardzo rzadkiego gatunku smoka mroźnika były dotychczas dobrze ukryte i pilnie strzeżone przez wróżki w pobliskich lasach. Niestety doszła do nas potworna wiadomość, że wczoraj zniknęły i jaja i wróżki. Ktoś musiał użyć bardzo potężnej magii, by tego dokonać. Podejrzewamy że był to wnuk wielkiego smokologa, wydalony ze szkoły za krzywdzenie i wykorzystywanie magicznych stworzeń do tworzenia eliksirów.

Sprawdźcie to zanim będzie za późno. Wiemy, że codziennie o stałej porze udaje się on na poszukiwanie składników do swoich mikstur. Macie 60 min by znaleźć i uratować jaja zanim wróci. Bo kim jest czarodziej bez swojego smoka?