Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

FAQ

Na czym to polega?

Wasza grupa zostaje zamknięta w pomieszczeniu pełnym zagadek i łamigłówek. Jedyne, co trzeba zrobić, to wydostać się z zamkniętego pokoju. Macie na to 60 minut. Co się stanie jeśli nie wyjdziemy z pokoju w ciągu godziny?

Przegracie, ale nie martwcie się, wypuścimy Was. Zawsze możecie przyjść spróbować jeszcze raz.

Ile osób może uczestniczyć w grze?

DreamScape oferuje możliwość gry w kilku wariantach, w zależności od pokoju. Szczegóły podane są w opisach pokoi.

Czy każdy może wziąć udział w zabawie?

W grze w pokoju Koneser oraz Jak uratować smoka (w wersji dla dorosłych) mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 rok życia. W zabawie uczestniczyć mogą również osoby młodsze, jednak wyłącznie gdy w grupie znajduje się co najmniej jedna osoba pełnoletnia.

Pokój Jak uratować smoka w wersji dla dzieci, przeznaczony jest dla najmłodszych uczestników. Optymalny wiek graczy to 8-13 lat. W zabawie mogą wziąć udział również młodsze dzieci, jednak nie będą one w stanie rozwiązać wszystkich zagadek samodzielnie i będą potrzebowały więcej pomocy dorosłych. Należy pamiętać, że aby wziąć udział w zabawie dzieci muszą znajdować się pod opieką co najmniej jednego pełnoletniego opiekuna.

O której powinniśmy przyjść, jeśli zarezerwowaliśmy grę np. na godzinę 17.00?

Należy przyjść ok. 5-10 min wcześniej, tak byśmy mogli przedstawić Wam zasady gry i przygotować do udziału w zabawie.

Czy potrzebna jest specjalistyczna wiedza by poradzić sobie z zagadkami?

Nie, specjalistyczna wiedza nie jest potrzebna. Wystarczą otwarty umysł, spostrzegawczość i kreatywność.

Czy gra może odbyć się w języku angielskim?

Wkrótce będzie to możliwe

Co jeżeli utkniemy i nie będziemy mogli poradzić sobie z jakąś zagadką?

Wasza zabawa jest monitorowana przez Mistrza Gry. Wystarczy poprosić o wskazówkę, a na pewno naprowadzi Was na właściwe rozwiązanie.

Co się stanie jeśli coś zniszczę?

W naszych pokojach nie trzeba używać siły, co podkreślamy na początku każdej rozgrywki. W przypadku znaczącego uszkodzenia wyposażenia, konieczne będzie pokrycie kosztów strat. Nie należy obawiać się jednak dotykania przedmiotów, czy mechanizmów, trzeba się naprawdę postarać, żeby coś uszkodzić. Wszystkie przedmioty, które nie biorą udziału w grze lub których nie należy dotykać będą oznaczone specjalną naklejką.