Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Pokoje

Liczba graczy:

2 - 4

Czas gry:

75 minut

Koneser

Dostajecie zlecenie. Facet jest właścicielem domu aukcyjnego i autorytetem w dziedzinie wyceniania antyków. Mamy podejrzenia, że stosuje fortel obniżania ceny danego dzieła, które jego wspólnik kupuje za ułamek prawdziwej wartości. Dwa dni temu sprzedał na aukcji obraz. Z pewnych źródeł wiemy, że może być on niezwykle cenny.

Wcielcie się w rolę agentów do zadań specjalnych, speców od łamania kodów i szyfrów i podejmijcie wyzwanie. Czy uda wam się przechytrzyć Konesera, obejść jego system zabezpieczeń, wykraść cenny obraz i zdobyć dowody świadczące o przekręcie?

Uważajcie by nie włączyć alarmów i nie dajcie się złapać. Jeśli Koneser zorientuje się, że ktoś jest na tropie jego oszustwa, na pewno przeniesie obraz w inne miejsce.

Zarezerwuj teraz!

W wersji dla dzieci:

Liczba graczy:

2 - 5 (min. jeden dorosły)

W wersji dla dorosłych:

Liczba graczy:

2 - 4

Czas gry:

60 minut

Jak uratować smoka?

Od zarania dziejów smoki towarzyszyły czarodziejom. Każdy młody adept szkoły magii w dniu rozpoczęcia nauki otrzymywał własne, niepowtarzalne jajo, z którego z czasem wykluwał się wspaniały smok, stając się jego najwierniejszym kompanem i przyjacielem. Smokolodzy zawsze powtarzali że ich wiedza NIGDY nie może być wykorzystana przeciwko smokom. Niestety nie wszyscy wykorzystują potęgę smoków do czynienia dobra. Jaja bardzo rzadkiego gatunku smoka mroźnika były dotychczas dobrze ukryte i pilnie strzeżone przez wróżki w pobliskich lasach. Niestety doszła do nas potworna wiadomość, że wczoraj zniknęły i jaja i wróżki. Ktoś musiał użyć bardzo potężnej magii, by tego dokonać. Podejrzewamy że był to wnuk wielkiego smokologa, wydalony ze szkoły za krzywdzenie i wykorzystywanie magicznych stworzeń do tworzenia eliksirów.

Sprawdźcie to zanim będzie za późno. Wiemy, że codziennie o stałej porze udaje się on na poszukiwanie składników do swoich mikstur. Macie 60 min by znaleźć i uratować jaja zanim wróci. Bo kim jest czarodziej bez swojego smoka?

Zarezerwuj teraz!

Zombie

Pokój dostępny już wkrótce...