https://dreamscape.com.pl/wp-content/uploads/2022/06/banery-pokoi-2-1-scaled-500x500.jpg

U R O K

 

Myśleliście, ze to juz koniec? Fakt, długo był spokój, a czarownik dochodził do siebie po ostatniej porażce. Wydawało się, że zajął się hodowlą ziółek i chyba faktycznie tak było, jednak ostatnio sprawy znowu się pokomplikowały. Problem polega na tym, że ... czarownik się zakochał.

Usunął nawet purchawki ze stóp, kupił kwiaty i pisał wiersze. Niestety mimo jego starań Helena nie zwraca na niego uwagi. W końcu czarownik postanowił zrobić to co potrafi najlepiej - uważyć eliksir miłosny.

Niestety, podstawowym składnikiem takiego eliksiru jest... smocza krew. Pewnie wszyscy się już domyślacie co było dalej. Tym razem nie było jednak tak łatwo. Smoki zdążyły się już wykluć i porwanie ich było problematyczne. W końcu czarownikowi dopisało szczęście. Najmniejszy i najsłabszy smok oddalił się od stada...

Liczba graczy: 2-5
Czas gry: 75 minut
Tematyka: Przygodowy


https://dreamscape.com.pl/wp-content/uploads/2022/06/900-koneser-500x500.jpg

K O N E S E R

 

Wcielcie się w rolę agentów do zadań specjalnych, speców od łamania kodów i szyfrów i podejmijcie wyzwanie. Czy uda wam się przechytrzyć Konesera, obejść jego system zabezpieczeń, wykraść cenny obraz i zdobyć dowody świadczące o przekręcie?

 

Uważajcie by nie włączyć alarmów i nie dajcie się złapać. Jeśli Koneser zorientuje się, że ktoś jest na tropie jego oszustwa, na pewno przeniesie obraz w inne miejsce.

Zarezerwuj pokój

Język: polski lub angielski
Liczba graczy:
2-5
Czas gry: 75 minut
Tematyka: Przygodowy

Zalecane płaskie obuwie !
Niezalecany dla:
- cierpiących na klaustrofobię;
- kobiet w ciąży;

 

Language: Polish or English
Number of players:
2-5

Game time: 75 minutes
Theme: Adventure

Flat shoes recommended!
Not recommended for:
- suffering from claustrophobia;
- pregnant women;

 

CONNOISSEUR

 

Take on the role of special agents, specialists in breaking codes and ciphers, and take up the challenge. Will you be able to outsmart Koneser, bypass his security system, steal a valuable painting and obtain evidence of the fraud?

 

Be careful not to set off alarms and don't get caught. If Koneser realizes that someone is on the trail of his fraud, he will certainly move the painting to another place.


https://dreamscape.com.pl/wp-content/uploads/2020/07/tajemnicze-domostwo-1600-500x500.jpg

TAJEMNICZE  DOMOSTWO

 

Atrakcyjna cena, duża powierzchnia, stylowe meble. Tylko kupca brak, bo ponoć nawiedzone.
Udostępnimy dom ekipie filmowej, która nakręci program i udowodni, że DUCHÓW NIE MA i wszystko to tylko bajeczki dla dzieci.
Czekamy na Was gwiazdeczki💖💕💕
Agencja Nieruchomości Pod Leniwym Bimbem

*Przygoda tylko dla odważnych 🙂

Liczba graczy: 2-5
Czas gry: 75 minut
Wiek: 16+
Tematyka:  Thriller

Niezalecany dla:
- cierpiących na klaustrofobię;
- kobiet w ciąży;

https://dreamscape.com.pl/wp-content/uploads/2023/06/high-skull-500x500.jpg

ZEMSTA UMARLAKA

W XVIII wieku na Karaibach powietrze wypełnia niekończący się grzmot armat, wzbudzając przerażenie wśród wszystkich mieszkańców.

W urokliwym porcie w Nassau, cumuje Złoty Żagiel - legendarny piracki statek.

Jako członkowie pierwszego pokolenia wychowanego w pirackiej stolicy, nie możecie się już doczekać, aby dołączyć do jego załogi.

W końcu nadchodzi ten dzień – kapitan statku, legenda wśród piratów, ogłasza, że przyjmuje nowych rekrutów. Spojrzenie pełne niepohamowanego zapału i przygody płonie w Waszych oczach, kiedy wypełniacie formalności, by zostać pełnoprawnymi członkami załogi.

Przed wami otwarty ocean, tysiące mil morskich, litry rumu, nowi kochankowie w każdym porcie,sława, niezliczone bitwy a co najważniejsze, tony złota do złupienia. Nie są wam straszne potwory morskie, ani szkorbut. Dla Was liczy się tylko wieczna chwała w pirackim świecie. Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę, podczas której Wasze serca zabiją mocniej!

Zarezerwuj pokój

Język: polski lub angielski
Liczba graczy:
2-5
Czas gry: 80 minut
Wiek: 12+
Tematyka: Przygodowy

Zalecane płaskie obuwie !
Niezalecany dla:
- cierpiących na klaustrofobię;
- kobiet w ciąży;

 

Language: Polish or English
Number of players:
2-5

Game time: 80 minutes
Age: 12+
Theme: Adventure

Flat shoes recommended!
Not recommended for:
- suffering from claustrophobia;
- pregnant women;

 

DEAD MAN'S REVENGE

In the 18th century in the Caribbean, the endless roar of cannons fills the air, terrifying all inhabitants.

In the charming port of Nassau, the Golden Sail - a legendary pirate ship - moors.

As members of the first generation raised in the pirate capital, you can't wait to join his crew.

The day finally comes - the ship's captain, a legend among pirates, announces that he is accepting new recruits. A look of unbridled enthusiasm and adventure burns in your eyes as you complete the formalities to become full crew members.

Before you is the open ocean, thousands of nautical miles, liters of rum, new lovers in every port, fame, countless battles and, most importantly, tons of gold to plunder. You are not afraid of sea monsters or scurvy. For you, the only thing that matters is eternal glory in the pirate world. Get ready for an unforgettable adventure that will make your hearts beat faster!