https://dreamscape.com.pl/wp-content/uploads/2022/06/900-koneser-500x500.jpg

K O N E S E R

 

Wcielcie się w rolę agentów do zadań specjalnych, speców od łamania kodów i szyfrów i podejmijcie wyzwanie. Czy uda wam się przechytrzyć Konesera, obejść jego system zabezpieczeń, wykraść cenny obraz i zdobyć dowody świadczące o przekręcie?

 

Uważajcie by nie włączyć alarmów i nie dajcie się złapać. Jeśli Koneser zorientuje się, że ktoś jest na tropie jego oszustwa, na pewno przeniesie obraz w inne miejsce.

Zasady gry:

Liczba graczy: 2-5

Czas gry: 75 minut

Tematyka: Przygodowy


https://dreamscape.com.pl/wp-content/uploads/2022/06/banery-pokoi-2-1-scaled-500x500.jpg

U R O K

 

Myśleliście, ze to juz koniec? Fakt, długo był spokój, a czarownik dochodził do siebie po ostatniej porażce. Wydawało się, że zajął się hodowlą ziółek i chyba faktycznie tak było, jednak ostatnio sprawy znowu się pokomplikowały. Problem polega na tym, że ... czarownik się zakochał.

Usunął nawet purchawki ze stóp, kupił kwiaty i pisał wiersze. Niestety mimo jego starań Helena nie zwraca na niego uwagi. W końcu czarownik postanowił zrobić to co potrafi najlepiej - uważyć eliksir miłosny.

Niestety, podstawowym składnikiem takiego eliksiru jest... smocza krew. Pewnie wszyscy się już domyślacie co było dalej. Tym razem nie było jednak tak łatwo. Smoki zdążyły się już wykluć i porwanie ich było problematyczne. W końcu czarownikowi dopisało szczęście. Najmniejszy i najsłabszy smok oddalił się od stada...

Zasady gry:

Liczba graczy: 2-5

Czas gry: 75 minut

Tematyka: Przygodowy


https://dreamscape.com.pl/wp-content/uploads/2020/07/tajemnicze-domostwo-1600-500x500.jpg

TAJEMNICZE  DOMOSTWO

 

Atrakcyjna cena, duża powierzchnia, stylowe meble. Tylko kupca brak, bo ponoć nawiedzone.
Udostępnimy dom ekipie filmowej, która nakręci program i udowodni, że DUCHÓW NIE MA i wszystko to tylko bajeczki dla dzieci.
Czekamy na Was gwiazdeczki💖💕💕
Agencja Nieruchomości Pod Leniwym Bimbem

*Przygoda tylko dla odważnych 🙂

Zasady gry:

Liczba graczy: 2-4

Czas gry: 75 minut

Wiek: 16+

Tematyka:  Thriller

Niezalecany dla:
- cierpiących na klaustrofobię;
- kobiet w ciąży;